Утилізація небезпечних відходів, неякісної простроченної продукції, прекурсорів, фармпрепаратов

Сьогодення диктує швидкий ритм життя, збільшення використання товарів та послуг, а як наслідок − і збільшення відходів виробництва та побутових відходів на одну душу населення. В результаті чого по території України масово створюються стихійні звалища, офіційні полігони стають переповненими, їх технічний стан погіршується, вони потребують дорогої реконструкції із заміною старого устаткування, зменшується кількість можливих місць для захоронення, а у великих містах вони просто відсутні. Крім того, складування та утилізація відходів на сміттєвих майданчиках і полігонах викликає токсикологічне забруднення мікроорганізмами та переносниками захворювань (щури), грунтів − небезпечним інфільтратом, атмосферне повітря − неприємним запахом та димом від частих самозаймань, що в свою чергу пагубно впливає на стан земельних та водних ресурсів, атмосфери, а також на рослинний і тваринний світ, і на здоров’я людини.

Діяльність ТОВ «ДСЛ-2010» спрямована на сучасне, безпечне, екологічне та якісне вирішення проблеми перевантаження відходів в Україні.

ТОВ «ДСЛ-2010» має ліцензію на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходам, видану згідно Наказу Міністерства екології та природних ресурсів № 301 від 09.08.2017 року «Про видачу ліцензій», та ліцензію на придбання, зберігання, перевезення, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, рішення про видачу від 22.09.2016р. № 308, та атестат виробництва Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, зареєстрований в реєстрі Системи сертифікації УкрСЕПРО № UAЗ.033.0269-16 від 13.07.2016 р.

ТОВ «ДСЛ-2010» проводить знищення відходів на утилізаторі термічному УТ3000ДТС з системою доочистки газів та має у своєму штаті кваліфікованих працівників, завдяки чому може виконати замовлення швидко, якісно, безпечно, надавши відео проведених робіт та  всі необхідні документи.

Всі роботи проводяться з дотриманням техніки безпеки та природоохоронного законодавства України.

Зручне місце розташування дозволяє нам працювати із замовниками з різних куточків України, заощаджуючи кошти та час на перевезення відходів. При цьому наше підприємство може задовольнити потреби найвибагливішого клієнта через те, що виконує всі роботи «під ключ», а також бере на утилізацію практично будь-який вид відходів, тому відпадає необхідність заключати безліч договорів з різними контрагентами та посередниками, а також ТОВ «ДСЛ-2010»  є кінцевим утилізатором, тому вартість робіт є мінімальною.

Звертаючись до нас, Ви приймаєте найкраще рішення та робите свій внесок в екологічно чисто майбутнє!