Вартість утилізації відходів залежить від багатьох показників, наприклад таких, як:

 1. Найменування відходів/склад відходу.
 2. Кількість відходів.
 3. Місцезнаходження відходів/віддаленість.
 4. Реагентний стан.
 5. Клас небезпеки.
 6. Тара/без тари.
 7. Разове замовлення або постійний.
 8. Кислотність (PH).
 9. Важкодоступність (глибина, поганий під’їзд до місця забору).
 10. Чи необхідний збір відходів.
 11. Чи потрібна додаткова техніка для збору відходів.

Як ви бачите, щоб точно підрахувати вартість на знешкодження відходів, правильно та необхідно використовувати індивідуальний підрахунок. Менеджери нашої компанії можуть здійснити його навіть за кількома параметрами, а якщо цього буде недостатньо – відправлять фахівця на місце зберігання відходів для визначення показників і подальшого розрахунку повної вартості. Зателефонуйте і ми вам допоможемо.

Ми утилізуємо майже всі відходи, які утворюються на промислових підприємствах, в тому числі, що в своєму складі містять нафтопродукти, розчинники, кислоти, луги, гальванічні відходи, лакофарбові відходи, хімічні реактиви, неліквіди продуктів харчування, відходи харчових виробництв, будівельні відходи і багато інших, крім радіоактивних.

Для кожного виду відходів існує свій метод утилізації, наприклад нафтошлам утилізуються методами поховання, зневоднення, термічним і хімічним методом і т. д., гальванічні відходи утилізуються методом вилуговування іонів важких металів за допомогою сірчаної кислоти, зв’язуванням інертними речовинами, лакофарбові відходи утилізуються методом спалювання в спеціальних установках, тому для визначення методу утилізації ваших відходів необхідно зателефонувати в нашу компанію, де вам детально нададуть відповіді на всі ваші питання.

Не знайшли відповіді на ваше питання?

Опишіть йго суть, відправте листа на електронну адресу – office@dsl2010.com.ua,
або по телефону – +38 067 200 32 33