ТОВ «ДСЛ-2010» пропонує комплексний підхід в рішенні утилізації різних видів відходів

ТОВ «ДСЛ-2010» має сучасний утилізаційний комплекс: утилізатор тепловий УТ 3000ДТС (із системою очищення димових газів), обладнання для подрібнення та пресування відходів. Ми пропонуємо Вам послуги з утилізації, переробки і знищення (видалення) небезпечних відходів, промислових відходів і вторинної сировини, прекурсорів, наркотиків, психотропних речовин, а також вилученої з обігу неякісної та небезпечної продукції, відходів товарів широкого вжитку та ін.

Наша діяльність ліцензована і сертифікована.

ТОВ «ДСЛ-2010» має ліцензію на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходам, видану згідно Наказу Міністерства екології та природних ресурсів № 301 від 09.08.2017 року «Про видачу ліцензій», та ліцензію на придбання, зберігання, перевезення, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, рішення про видачу від 22.09.2016р. № 308, та атестат виробництва Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, зареєстрований в реєстрі Системи сертифікації УкрСЕПРО № UAЗ.033.0269-16 від 13.07.2016 р.

Наші переваги

 • Широкий перелік відходів
  ТОВ «ДСЛ-2010» пропонує послуги з утилізації практично будь-якого виду відходів, замовнику більше не потрібно шукати багато компаній на вивіз різноманітних видів відходів
 • Ліцензований кінцевий утилізатор відходів
  Наша Компанія є ліцензованим кінцевим утилізатором відходів, працює офіційно, без посередників, надає всі необхідні документи, включаючи акти знищення відходів і акти виконаних робіт
 • Зручне місцезнаходження
  Дозволяє працювати з різними регіонами України
 • Фото- та відео фіксація
  Надання фото- / відео фіксації процесу утилізації
 • Гнучка система знижок
  Діє гнучка система знижок постійним клієнтам
 • Послуги з перевезення
  Послуги з перевезення відходів на наше підприємство також надаються (за окремою домовленістю із замовником)

Технологічний процес

Ми використовуємо сучасне обладнання, яке дозволяє здійснити утилізацію, переробку і знищення Ваших небезпечних відходів, неякісної, простроченої, конфіскованої продукції і товарів та ін. І Ви можете бути спокійні, що не побачите її на прилавках магазинів.

Звертаючись до нас, Ви приймаєте краще рішення і робите свій внесок в екологічно чисте майбутнє!

Зв'язок нами

+38 067 515 50 45

office@dsl2010.com.ua